Projekty

Retail park Vyškov

Aktuální stav

Probíhá plánovací a povolovací proces projektu.

Dokončení:

2022

Plocha

1.921 m2

Lokalita. Prostředí. Řešení.

Tento projekt realizujeme pro budoucí nájemce  BILLA a HECHT.  Vyhledali jsme vhodný pozemek a vyřizujeme veškerá nezbytná zákonná povolení vztahující se k výstavbě.

Vyškov je město ležící v severní části Jihomoravského kraje na řece Haná, 30 km severovýchodně od Brna. Žije zde témeř 21 000 obyvatel.

Informace

Fotografie

Nájemce. Financování. Strategie.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu.

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o., majitel ochranné známky „Hecht – specialista na zahradu“, byla založena v roce 1994 českými cílevědomými majiteli, kteří měli společnou vizi. První kvalitní výrobky pro zahradu s označením HECHT se začaly prodávat již v roce 1998, byly to spolehlivé a výkonné elektrické plotostřihy a pily. Sortiment nabízeného zboží se velmi rychle rozšiřoval a společnost HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rychle reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice.