Projekty

Retail park Rakovník

Dokončení:

2020

Plocha

1.738 m2

Lokalita. Prostředí. Řešení.

Tento projekt jsme zrealizovali na klíč pro budoucí nájemce  GATE, Okay elektro, drogerie Teta, a WIKY hračky v návaznosti na sousední prodejnu Kaufland.

Obchodní centrum je situováno v severní části města Rakovník při ulici Luženská v sousedství rozlehlého panelového sídliště a velmi frekventované ulice Lišanská. Město Rakovník má přibližně 16 000 obyvatel, přičemž v dojezdové vzdálenosti 10 km lze kalkulovat spádovou oblast 30 000 obyvatel.

Informace

Fotografie

Nájemce. Financování. Strategie.

GATE je oblíbená značka pro mladé ženy i muže. Jedinečný design a městský styl je inspirován světem mladých. Každá kolekce přináší jiskru v nejnovějších trendech. GATE obléká mladé, co se nebojí držet krok s módou. V nabídce mezinárodního prodejce naleznete širokou nabídku oblečení, doplňků, spodního prádla, obuvi i sportovního oblečení.

Teta je největší síťí drogerií v Česku. Celkem najdete 500 obchodů Teta a 270 dalších, které nesou označení Top Drogerie. Teta má zastoupení i na Slovensku. Historie společnosti Solvent, která značku provozuje, sahá do roku 1992. Původně to byla malá firma založená nadšenými studenty ze Žamberka, kteří si chtěli vydělat peníze na vybavení pro svou rockovou skupinu. Čtvrt století tvrdé práce mnoha lidí se zúročila – a přinesla stávající výjimečnou pozici na trhu.

OKAY je ryze česká společnost založená v roce 1994, která patří mezi nejvýznamnější prodejce elektra a nábytku. Provozuje 140 kamenných prodejen v České republice i na Slovensku a vlastní e-shop. Více než 1 500 zaměstnanců, franšízantů a vyškolených specialistů pracuje na požadavcích 12 milionů zákazníků ročně.

Společnost Wiky je jednou z největších společností na trhu s hračkami a papírenskými potřebami v České republice. V současné době provozuje vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen i internetový obchod. Wiky byla založena již roku 1991 jako holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově. Od počátku se firma zaměřila na podnikání v oblasti hraček, her a zábavy. V dalších letech se pole působnosti rozšířilo na školní, kancelářské a dekorativní potřeby. Postupně společnost získala výrazný podíl na českém trhu a stala se ryze českou společností.