Projekty

BILLA České Budějovice

Lokalita. Prostředí. Řešení.

Na ulici Milady Horákové, uprostřed husté zástavby, na známém sídlišti Máj v Českých Budějovicích jsme pomohli k expanzi našemu dlouholetému významnému partnerovi – společnosti BILLA. Dle přesné klientské specifikace, od výběru pozemku, přes inženýring, výstavbu a financování jsme v roce 2010 požadované obchodní centru zrealizovali a předali do užívání.
Vše pro našeho váženého partnera. Od A-Z.

Informace

Fotografie

Nájemce. Financování. Strategie.

Společnost BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 miliard Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

K financování tohoto investičního záměru jsme použili leasing nemovitostí, který nám poskytla společnost IMPULS-LEASING-AUSTRIA ze skupiny RAIFFEISEN LANDESBANKOBEROSTEREICH.

Završením tohoto projektu byl jeho převod do majetku investiční skupiny CPI, která od nás toto zajímavé investiční aktivum odkoupila.